PÓŁ WIEKU MA SIĘ TYLKO RAZ

Początkiem roku zadzwoniła do mnie przesympatyczna Pani Basia z pytaniem, czy nie pomogę zorganizować 50-tych urodzin jej męża – Pana Marka. Zlecenie przyjęłam z ogromną chęcią, tym bardziej, że oprócz dekoracji, Pani Basia chciała coś ekstra.
Podsunęłam jej listę pomysłów, z których była bardzo zadowolona więc przystąpiłyśmy do dzieła. Dodam tylko, że mój wkład w imprezę był tajemnicą przed Panem Markiem =)

Impreza odbyła się w Bartnej Chacie w Stróżach (bardzo przyjemne miejsce – polecam).
Miało być elegancko, a w tej roli najlepiej sprawdza się klasyczna biel i czerń.
Powstało logo imprezy, które przewijało się wszędzie, gdzie tylko mogło =)  Stoły zdobiły piękne, białe tulipany, a za Solenizantem wisiała wielka 50-tka. Powstały „pierścienie” na serwetki (oczywiście z logiem), a każdy gość pod talerzem otrzymał dowcip. Z opowiadań Pani Basi wiem, że po obiedzie, każdy gość czytał na głos swój dowcip =) Każdy z gości został także obdarowany przypinką.
Na sali znalazł się także plakat z danymi statystycznymi z 1964 roku. Nie było łatwo znaleźć różne dane, oj niełatwo. Poszukiwania trwały blisko tydzień i udało się wyszperać kilka cennych informacji o 1964 roku – między innymi ile kosztowała wódka czy damskie rajstopy =)
Na oknach w sali tanecznej wisiały ramki ze zdjęciami z rożnych wydarzeń z życia Solenizanta. Widniały na nich także informacje co działo się wtedy w Polsce i na świecie. Mini ramki z podobnymi informacjami znalazły się także na stołach.

Wszystko udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca. Pan Marek był bardzo zaskoczony i zadowolony. Gdy spotkałam się z Panią Basia kilka dni po imprezie, przez godzinę ze szczegółami opowiadała mi o przebiegu imprezy i o pochlebnych opiniach gości i samego zainteresowanego – Pana Marka. Aż miło było słuchać.
Zadowolenie klienta rekompensuje wszelkie nerwy, zarwane noce i zmęczenie.

Mam nadzieję, że będę mieć jeszcze okazję współpracować z Panią Basią =)

m9 m17 m10 m11 m19 m24 m25 m6 m5 m29 m12 m16 m23 m15 m13 m20 m1 m3 m18 m30m22Tagi: , , , , , .
30 – 35 – 60 – 65
ALLELUJA!!!
CHRZEST LEONA
ALICJA I DAREK – part 2