JAMES BOND POWRÓCIŁ

Takie sytuacje zdarzają się chyba raz na milion =)
Robiąc kiedyś porządki chciałam powyrzucać część dekoracji z bondowych urodzin Pana Rafała (dla przypomnienia zapraszam TUTAJ), bo przecież są personalizowane i na pewno już nie będą potrzebne. Coś jednak powstrzymało mnie od tego kroku i kilka dni później zadzwoniła do mnie Pani Agnieszka z prośbą o zorganizowanie urodzin dla jej męża. Nic w tym nie byłoby nadzwyczajnego gdyby nie fakt (jak najbardziej autentyczny =)), że mąż Pani Agnieszki ma na imię Rafał, kończy 40 lat i impreza odbędzie się w stylu Jamesa Bonda! Niespotykana sytuacja =)
Zobaczcie co tym razem udało mi się stworzyć.

P.S. a gdyby mi znów przyszło na myśl coś wyrzucać, dokładnie się nad tym zastanowię =)

foto: niezawodny Wojciech Sowa

bondR3 bondR28 bondR26 bondR25 bondR24 bondR16 bondR13 bondR17 bondR5 bondR10 bondR9 bondR8 bondR14 bondR18 bondR19 bondR15 bondR27 bondR20 bondR22 bondR31 bondR4 bondR1 bondR2 bondR21 bondR30Tagi: , , , , , , , , .
  • Jestem fanem Jamesa Bonda, obejrzałem wszystkie filmy, jakie powstały na jego temat (również te nieoficjalne), mogę więc powiedzieć nieskromnie, że trochę znam ten świat. I jedno mogę powiedzieć na temat tych dekoracji: że są powalające!!! Aż chciałoby się znaleźć osobiście na takiej imprezie, w eleganckim garniturze, i zasiąść do stołu z kieliszkiem Martini! Wstrząśniętym, nie zmieszanym oczywiście! ;)

MAJOWI „KOMUNIŚCI”
BEATA I KUBA
BASIA I DAWID – part 2
MY NAME IS BOND…