M&M – MADZIA I MARCIN

Pewnego marcowego dnia otwieram maila i oczom moim ukazał się taki oto temat maila: 11.07.2015 – nie damy rady bez Pani pomocy!
a w treści między innymi:
„Witam serdecznie Pani Aniu,
11 lipca 2015 mamy swój wielki dzień i nie wyobrażamy sobie go bez zaproszeń i dekoracji Pani projektu :) jest Pani po prostu genialna! Gratulujemy talentu. Poleciła nam Panią nasza przyjaciółka z Nowego Sącza i rzeczywiście nie kłamała zachwycając się nad tymi wszystkimi pięknymi rzeczami, które cieszą oko po wejściu na Pani stronę www…”
Napisała do mnie Madzia, kochana osoba =) bardzo szybko nawiązałyśmy nieformalną relację i współpraca przebiegła wprost fantastycznie!
Madzia i Marcin od razu zakochali się w serii Retro Heart, ale zdecydowali się na indywidualny projekt. Przygotowałam więc dla nich kilka projektów. Nastał czas burzliwych debat nad wyborem zaproszenia. Walka trwała do ostatniej chwili, a ostateczny wybór padł na pierwsze zauroczenie – Retro Heart. Jak określiła to Madzia: „ma ono w sobie coś wyjątkowego i nie możemy się mu oprzeć =)”
Powstały więc zaproszenia z czerwonym serduchem, a po doręczeniu paczki czekał na mnie taki mail:
„Ania,
właśnie rozpakowaliśmy zaproszenia. Strasznie długo się im przyglądaliśmy, wyobracaliśmy je w każdą stronę i tak się zastanawialiśmy co my mamy właściwie Ci napisać…..
napiszemy więc zwyczajnie tylko tyle – SĄ CUDOWNE!!! :) PIĘKNE! IDEALNE !
DZIĘKUJEMY!  (…)
Aniu, naprawdę dziękujemy – kurcze tak poczuliśmy dzięki tym zaproszeniom w końcu klimat tego ślubu….ze to dzieje się naprawdę i nawet trochę się wzruszyłam!”

co tu dużo mówić, sama się wzruszyłam… miło jest sprawiać komuś radość!
Madziu i Marcinie z dziką przyjemnością dla Was tworzyłam i cieszę się, że dane nam było się poznać. Liczę, że kiedyś spotkamy się osobiście =)
Wszystkiego dobrego Wam życzę!!!
p.s. wkrótce zdjęcia dodatków =)
mm1 mm2 mm8 mm12 mm13 mm15 mm10 mm9 mm14
proponowane projekty zaproszeń
mm7 mm6 mm5 mm4 mm3

 Tagi: , , , , .
BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ…
CHRZEST LEONA
JOLA I MARCIN
MARTYNA I TOMEK -part 2